Apartamenty Kraków Centrum

Noclegi, Apartamenty Kraków Centrum

Jeśli wybierasz się do Krakowa na Weekend, Urlop, Wczasy lub Wakacje i chcesz poczuć magię tego miasta, zobaczyć najważniejsze i najpiękniejsze zabytki, a wieczorem wybrać się do Restauracji, Kafejki czy klimatycznej Knajpki, których w Krakowie nie brakuje, to Galicja Apartamenty Kraków Centrum są idealnym miejscem dla Ciebie. Aby poczuć klimat tego miasta nie musisz brać taksówki czy szukać przystanku komunikacji miejskiej. Noclegi Kraków Centrum mają tą zaletę, że wystarczy wyjść na zewnątrz aby znaleźć się w zabytkowej dzielnicy Krakowa - na krakowskim Kazimierzu, który sam w sobie uznawany jest za jedną z ciekawszych atrakcji tego wyjątkowego miasta.

Lokalizacja blisko Rynku, Wawelu, Bazyliki Mariackiej

Położenie naszych Apartamentów na mapie Krakowa sprawia, że najważniejsze zabytki tego miasta są na wyciągnięcie ręki. Już sama żydowska dzielnica Kraków Kazimierz, stanowi zabytkową część miasta i pozwala idealnie poczuć jego klimat. Dzielnica Kraków Kazimierz położona jest w samym sercu Krakowa, dzięki czemu do takich zabytków jak Wawel, Sukiennice, Bazylika Mariacka, Muzeum Uniwersytetu Jagiellońskiego czy Pomnik Adama Mickiewicza, można dostać się pieszo, spacerem, który jednocześnie pozwoli  zanurzyć się w klimacie tego miasta.

Komfort i wygoda

Nasze apartamenty mieszczą się w starej, zadbanej kamienicy położonej na krakowskim Kazimierzu. Oba apartamenty są wyremontowane i urządzone gustownie, ze smakiem. Przygotowując nasze apartamenty zadbaliśmy o najdrobniejsze szczegóły, tak aby czuli się Państwo komfortowo i wyjątkowo. Nasze apartamenty do wynajęcia wyposażone są we wszytko to, co niezbędne aby zapewnić niezmącony, spokojny wypoczynek w sercu Krakowa.

Apartament 9

Apartament 9
Nowoczesny apartament dla 4 osób, z pokojem dziennym, wydzieloną i zamykaną częścią sypialną, w pełni wyposażonym aneksem kuchennym oraz łazienką z prysznicem. W apartamencie jest panoramiczny kominek, który tworzy wyjątkowy klimat.

Więcej
Apartament 21


Przestronny i wygodny apartament o powierzchni 46m2, na który składają się dwa pokoje tj. sypialnia i pokój dzienny. W apartamencie jest oddzielna kuchnia wraz z jadalnia oraz łazienka wyposażona w wannę.

Więcej