Noclegi Kraków Prokocim

Noclegi Kraków Prokocim

Nasze Apartamenty zlokalizowane są w stosunkowo niewielkiej odległości od dzielnicy Prokocim. W Prokocimiu znajduje się znany i ceniony w całej Polsce Uniwersytecki Szpital Dziecięcy. Do Szpitala przyjeżdzają rodzice z dziećmi z całej Polski, a baza noclegowa w samym szpitalu jak i w bezpośrednim sąsiedztwie jest ograniczona. Mając na uwadze fakt, że nie wszyscy rodzice znajdą miejsce na nocleg w szpitalu Prokocim, proponujemy aparyamenty do wynajęcia na krakowskim Kazimierzu, niedaleko Prokocimia.

Noclegi blisko Szpitala Prokocim

Nasze Apartamenty mieszczą się w dzielnicy Kraków Kazimierz, przy ulicy Dajwór 25. Odległość od Szpitala w Prokocimiu wynosi niespełna 7 km. Do Szpitala w Prokocimiu dojedziemy sprawnie zarówno własnym samochodem jak i taksówką czy transportem publicznym.

Wielokrotnie zdarzało nam się gościć osoby przybywające jako osoby towarzyszące do szpitala w Prokocimiu. Nasze apartamenty doskonale sprawdzają się w tej roli stanowiąc alternatywę dla takich obiektów jak pokoje prokocim, kwatery prokocim czy hotel prokocim.