Wynajem Apartamentów w Krakowie Stare Miasto

Wynajem Apartamentów w Krakowie

Wynajem Apartamentów w Krakowie

Wynajem apartamentów w Krakowie Stare miasto nigdy nie był tak prosty. Pośród oferty wielkich hoteli i schronisk warto rozważyć nocleg w miejscu, w którym będziemy się czuli swobodnie i komfortowo. Dzięki Apartamentom Galicja, które mieszczą się w żydowskiej dzielnicy Kazimierz, każdy wypad do Krakowa może być przyjemnością. Apartamenty Galicja charakteryzuje wysoki standard i atrakcyjna cena wynajmu. Wystarczy zajrzeć na stronę internetową, by przekonać się o tym jak eleganckie i przestronne są wynajmowane tam apartamenty. W zakładce cennik zapoznać się można z aktualnymi cenami, które są wyjątkowo niskie, jak na standardy zaproponowane przez właścicieli apartamentów.

W trosce o wygodę swoich gości wszystkie apartamenty Galicja wyposażone są w łoże małżeńskie o wymiarach 160×200 lub zbliżonych. Do dyspozycji gości jest też bardzo wygodną rozkładaną sofę o wymiarach 140×200. Na sofie spokojnie zmieszczą się dwie osoby. Apartamenty na wynajem wyposażone są także w rozkładane łóżeczko dla dzieci oraz wygodne krzesełko do karmienia dzieci, które może okazać się pomocne rodzinom z mniejszymi dziećmi. W każdym z pokoi znaleźć można także multimedia takie jak Wi-Fi, Telewizor Smart TV z kanałami satelitarnymi oraz z dostępem do internetu, a także odtwarzać płyt CD.

Doskonałe wyposażenie

Wynajem apartamentów Kraków Kazimierz, wyposażonych kuchnie lub aneksy kuchenne, w których znaleźć można nowoczesne wyposażenie kuchenne takie jak płyta grzewcza, nowoczesna kuchenka mikrofalowa, pojemna lodówka, cicha pralka, a także wszystkie niezbędne przyrządy kuchenne potrzebne do gotowania. Dzięki łazience, która również wchodzi w skład apartamentów Galicja goście czują się wyjątkowo swobodnie. W łazience znaleźć można prysznic, suszarkę do włosów, kąpielowe ręczniki, a także sprzęt do prasowania. Warto zapoznać się z całą ofertą Apartamentów Galicja i zdecydować się na wynajem apartamentów w Krakowie Stare miasto już dziś.

Wynajem apartamentów w Krakowie Stare Miasto

Z Apartamentu Galicja dostać można się do wszystkich najważniejszych zabytków Krakowa, spacer ulicą Szeroką doprowadzi do Rynku na którym toczy się kulturalne życie miasta. Wynajem apartamentów Kraków Kazimierz zapraszamy do Krakowa.